Reklamo biznesin Këtu

Reklama (5s)
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy5mZW1iZWQuY29tL3YvN3E5NzZqazd3b2ciIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3N0cmVhbWFuZ28uY29tL2Yva25lc2tyZG5rbnRka3NjdC9UaGUtSG9sZS1pbi10aGUtR3JvdW5kLTIwMTkteEZpbG1hX21wNCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL29wZW5sb2FkLmNvL2Yva2o4Vks3OHdoZ1EvVGhlLUhvbGUtaW4tdGhlLUdyb3VuZC0yMDE5LXhGaWxtYS5tcDQiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3N0cmVhbWNoZXJyeS5jb20vZi9kYmR0a2JjZmJtZW9rc3FvL1RoZS1Ib2xlLWluLXRoZS1Hcm91bmQtMjAxOS14RmlsbWFfbXA0IiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3ZpZGNsb3VkLmNvL3YvNWM2OWQ3OGU0MWM1Yi9UaGUtSG9sZS1pbi10aGUtR3JvdW5kLTIwMTkteEZpbG1hLm1wNCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
Shiko në hostet e tjera
 • xFilma

  Shiko
 • Streamango

  Shiko
 • Openload

  Shiko
 • Streamcherry

  Shiko
 • Vidcloud

  Shiko
Image The Hole in the Ground (2019)

The Hole in the Ground (2019)

Horror

HD90min

968

Duke u përpjekur të shpëtojë nga e kaluara e saj e thyer, Sarah O’Neill po ndërton një jetë të re në skajet e një qyteti rurale me djalin e saj Krisin. Një takim i tmerrshëm me një fqinjë misterioze shkatërron sigurinë e saj të brishtë, duke e hedhur Sarën në një makth të paranoisë dhe mosbesimit…

Shkarko filmin
 • Speedvid

  Shkarko