Reklamo biznesin Këtu

Reklama (5s)
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy5mZW1iZWQuY29tL3YvNGQ5ajZweHp5bzEiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3N0cmVhbWFuZ28uY29tL2YvbWZuc25iZXNzZm5jcW9lZi9UaGUtSG9iYml0LXRoZS1CYXR0bGUtb2YtdGhlLUZpdmUtQXJtaWVzLTIwMTQteEZpbG1hX21wNCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL29wZW5sb2FkLmNvL2YvMElwNkhTbTlKbVkvVGhlLUhvYmJpdC10aGUtQmF0dGxlLW9mLXRoZS1GaXZlLUFybWllcy0yMDE0LXhGaWxtYS5tcDQiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3N0cmVhbWNoZXJyeS5jb20vZi9ja2NucGV0bGNkb2Vtb29rL1RoZS1Ib2JiaXQtdGhlLUJhdHRsZS1vZi10aGUtRml2ZS1Bcm1pZXMtMjAxNC14RmlsbWFfbXA0IiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3ZpZGNsb3VkLmNvL3YvNWM0ODdhYmEyMjhlNi9UaGUtSG9iYml0LXRoZS1CYXR0bGUtb2YtdGhlLUZpdmUtQXJtaWVzLTIwMTQteEZpbG1hLm1wNCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
Shiko në hostet e tjera
 • xFilma

  Shiko
 • Streamango

  Shiko
 • Openload

  Shiko
 • Streamcherry

  Shiko
 • Vidcloud

  Shiko
Image The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

Aksion, Aventurë, Fantazi

HD144min

909

Bilbo dhe grupi vazhdojnë të ngjiten në një mal thesari që ishte ruajtur prej shumë kohësh. Por me Gandalfin, i cili po përballej me disa armiq të vështirë, Hobiti mbetet në disavantazh kur ushtria brutale orkë e drejtuar nga Azog kthehet pas. Bilbo e gjen veten duke luftuar me të gjithë forcën për shokët e tij xhuxhë, pasi shpresa për Mesin e Tokës ishte vënë e gjitha në duart e Bilbos. Gjëja e vetme “e shtrenjtë” për t’u dhënë fund të gjithave…

Shkarko filmin
 • Speedvid

  Shkarko