Reklamo biznesin Këtu

Reklama (5s)
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy5mZW1iZWQuY29tL3YvcDZ2ZzhucG14b2oiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3N0cmVhbWFuZ28uY29tL2YvY2FvbWFsbG1kY2tma29jbi9TaWNhcmlvLURheS1vZi10aGUtU29sZGFkby0yMDE4LXhGaWxtYV9tcDQiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL29wZW5sb2FkLmNvL2YvU0ZUTlBDcFFQUXMvU2ljYXJpby1EYXktb2YtdGhlLVNvbGRhZG8tMjAxOC14RmlsbWEubXA0IiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3N0cmVhbWNoZXJyeS5jb20vZi9yc2ZxZnNjZXFyY2JtZXRvL1NpY2FyaW8tRGF5LW9mLXRoZS1Tb2xkYWRvLTIwMTgteEZpbG1hX21wNCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3ZpZGNsb3VkLmNvL3YvNWM3YWI0NDJlMTI2Yy9TaWNhcmlvLURheS1vZi10aGUtU29sZGFkby0yMDE4LXhGaWxtYS5tcDQiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Shiko në hostet e tjera
 • xFilma

  Shiko
 • Streamango

  Shiko
 • Openload

  Shiko
 • Streamcherry

  Shiko
 • Vidcloud

  Shiko
Image Sicario: Day of the Soldado (2018)

Sicario: Day of the Soldado (2018)

Aksion, Dramë, Krim, Thriller

HD122min

912

Lufta e drogës në kufirin e SHBA-së dhe Meksikës ka përshkallëzuar, pasi aleancat kanë filluar trafikimin e njerëzve në të gjithë kufirin amerikan. Për të fituar luftën e hapur, agjenti federal, Met Grejvër ribashkohet me Alejandron…

Shkarko filmin
 • Speedvid

  Shkarko