Reklamo biznesin Këtu

Reklama (5s)
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy5mZW1iZWQuY29tL3YveXhvM3dtZG5xdmwiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3N0cmVhbWFuZ28uY29tL2YvcWNzbHBta2Nwcm5wYmZwci9JLVJvYm90LTIwMDQteEZpbG1hX21wNCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL29wZW5sb2FkLmNvL2YvRXhINFVicG9FaUEvSS1Sb2JvdC0yMDA0LXhGaWxtYS5tcDQiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3N0cmVhbWNoZXJyeS5jb20vZi9wcWVrcG9jdG50Y21mbnBmL0ktUm9ib3QtMjAwNC14RmlsbWFfbXA0IiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3ZpZGNsb3VkLmNvL3YvNWMzY2Y4ZWYyOTYwNC9JLVJvYm90LTIwMDQteEZpbG1hLm1wNCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
Shiko në hostet e tjera
 • xFilma

  Shiko
 • Streamango

  Shiko
 • Openload

  Shiko
 • Streamcherry

  Shiko
 • Vidcloud

  Shiko
Image I, Robot (2004)

I, Robot (2004)

Aksion, Fantashkencë

HD115min

936

Në vitin 2035, ku robotët janë të zakonshëm dhe respektojnë tre ligjet e robotikës, një polic tekno-fobik heton një vetëvrasje mirpo fillon të dyshojë se një robot mund të jetë përgjegjës për atë vdekje, hetimi i tij e bën atë të besojë se njerëzimi mund të jetë në rrezik…

Shkarko filmin
 • Speedvid

  Shkarko